zadbaj o swoją formę

kontakt

Nie jesteś zdecydowana/ny?

Kontakt

Zapraszam do nawiązania ze mną współpracy. Napisz do mnie lub zadzwoń. Nie zapomnij wejść na mojego Facebooka gdzie co chwila pojawia się coś nowego. Dodatkowo prowadzę kanał na YouTube, na którym są filmy z zajęć.

Plan

Terminy treningów sprawdzisz pod tym linkiem.

Napisz do mnie

Zadzwoń.

Tylko jeden telefon dzieli Ciebie od lepszego życia.

+48 692 079 687

Lata doświadczenia

Zajęcia w grupie fitness kowary to świetna motywacja dla mnie. Czuję się po nich bardzo dobrze, poprawia mi się nastrój, mija zmęczenie, odpływaja negatywne emocje po całym dniu. Nie muszę sama wymyślać ćwiczeń. Prowadząca robi to za mnie. A widać że wie co robi. Ewa to profesjonalista ćwiczenia są urozmaicone na wszystkie partie mięśni. Już po kilku msc czuję że moje mięśnie są silniejsze, poprawiła mi się kondycja a i tłuszczyku jakby mniej!

Jola

Uczestniczę już jakiś czas w zajęciach. Podczas zajęć panuje świetna atmosfera. Nie ma “ciśnienia”, tak bym to nazwała.Nie zdarzyło mi się, żebym wystraszyła się jakiegoś ćwiczenia czy też miała opory z jego wykonaniem. Prowadząca Ewa jest świetnie przygotowana do zajęć, ćwiczy razem z nami. Mało tego, na każde zajęcia przygotowuje coś nowego i ciekawego. Przynosi nowe, ciekawe rekwizyty.Polecam te zajęcia, gdyż widzę u siebie zmiany; częściej się uśmiecham, mam więcej energii, poznaję nowych ludzi a przede wszystkim; moja kondycja i sprawność fizyczna wyraźnie się poprawiły. Zapraszam 

Bogumiła