Zajęcia grupowe

Body Shape

Zajęcia kształtujące sylwetkę i spalające tkankę tłuszczową. Umiarkowany wysiłek tlenowy połączony z ćwiczeniami oporowymi z niewielkim obciążeniem. Trening idealny dla osób z nadwagą, nadciśnieniem, cukrzycą. Podczas tego treningu wzmacniamy całe ciało (ramiona, tułów, nogi pośladki, brzuch) . Używany sprzęt taki jak: opaski z obciążeniem, taśmy gumowe, tubingi, piłki duże i małe, stepy  – urozmaica zajęcia oraz pozwala zwiększyć skuteczność ćwiczeń, lepiej ukształtować mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania i bez obciążania stawów. Sesja treningowa zawsze jest zakończona stretchingiem czyli rozciąganiem i rozluźnianiem mięśni.

Trening obwodowy

To trening ogólnorozwojowy,  w którym łączy się ćwiczenia siłowe, cardio i ćwiczenia funkcjonalne czyli wielopłaszczyznowe, wielostawowe, angażujące wiele grup mięśniowych na raz.  Trening wykonywany jest w tzw. obwodach, każdy obwód to  8-10 różnych ćwiczeń wykonywanych jedno po drugim. Przerwa na odpoczynek następuje po pełnym obwodzie. Dynamiczny, energetyczny  a zarazem prosty trening poprawiający ogólną sprawność, zwiększający metabolizm (tym samym przyspieszający spalanie zbędnych kilogramów). Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, zarówno “sportowców amatorów”  – jako trening uzupełniający –  jak i dla nowicjuszy. Używany sprzęt: sztangi, ciężarki , worki, taśmy TRX, liny, stepy, piłki, gumy.

Fizjotrening/zdrowy kręgosłup

Celem zajęć jest uzyskanie balansu między stabilnością a mobilnością jak również równowagi mięśniowej. Jeśli tego nie ma w Twoim ciele wtedy odczuwasz ból stawów, mięśni, jesteś bardziej podatna/y na kontuzje, urazy odczuwasz ogólny dyskomfort i doświadczasz nawracającego bólu kręgosłupa w różnych odcinkach. Co robimy na tych zajęciach? Wykonujemy dużo ćwiczeń ukierunkowanych na najczęściej występujące wady postawy, najpierw dużo rozciągania a potem też wzmacnianie, elementy automobilizacji i masażu powięziowego. Sporo ćwiczeń z elementami Jogi – jako źródło ćwiczeń funkcjonalnych, dużo ćwiczeń z metody Pilatesa – jako źródło ćwiczeń poprawiających nawyk prawidłowej postawy i stabilizację kręgosłupa. Dążymy do przywrócenia prawidłowych zakresów ruchu w stawach aby poprawić jakość ruchu a co za tym idzie ogólną sprawność. Budujemy solidne podstawy, które wykorzystacie w innych rodzajach treningu jak i w życiu codziennym. Buty nie będą Ci potrzebne.

Step cardio+ płaski brzuch

To zajęcia z użyciem  stepów firmy Reebok – przeznaczone dla osób, które lubią rodzaj wysiłku jaki towarzyszy podczas biegania lub treningu marszowego. Poprawia sprawność krążeniowo-oddechową oraz wzmacnia dolne partie ciała. Wykonywany systematycznie z pewnością podniesie sprawność Twojego serca i wydolność płuc oraz poprawi odporność całego organizmu. Ten dynamiczny trening w rytm energetycznej muzyki niesamowicie podnosi poziom adrenaliny i poprawia nastrój. Każda sesja zakończona  jest ćwiczeniami na mięśnie brzucha, rozciąganiem i ćwiczeniami oddechowymi.

Plan Zajęć

Karpacz

Sala w SP im Ratowników Górskich

ul. Konstytucji 3 Maja 48a

Poniedziałek 19:00 – Shape/Obwodowy

Środa 19:00  Zdrowy kręgosłup/ fizjotrening

Kowary

Sala w SP nr1  ul. Staszica 16

Wtorek 18:30 – Cardio step,   19:40 – Zdrowy kręgosłup/fizjotrening

Czwartek 18:30 Shape/Obwodowy,    19:40 – Zdrowy kręgosłup/fozjotrening

Na zajecia zawsze zabieraj swoją matę, wygodny strój i wodę do picia.

Zapoznaj się z regulaminem zajęć grupowych – do pobrania TUTAJ.

Na pierwsze swoje zajęcia przynieś wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia – do pobrania TUTAJ

Cennik

 Pojedyncze wejście bez karnetu – 35 zł

Karnet 4 treningi – 100 zł – ważny 4 tygodnie

Karnet 8 treningów – 140 zł – ważny jw

Karnet Open – 160 zł – ważny 1 miesiąc 

Moją pasją jest ruch i zdrowy styl życia – chcę nią zarażać innych.

Serdecznie zapraszam  do kontaktu ze mną.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się ze mną