Trening personalny

Trening personalny

To bardzo efektywna forma treningu. Ćwicząc z jedną lub maksymalnie 3-4 osobami łatwiej jest zapewnić bezpieczeństwo i sprawować nadzór nad prawidłową techniką. Ćwicząc we „własnym”, małym gronie będziecie czuć się swobodnie i wzajemnie się motywować a efekty pojawią się szybciej niż  w samodzielnych treningach czy zajęciach w dużych grupach.

Specjalizuję się w treningu medycznym – to coś pomiędzy rehabilitacją a klasycznym treningiem fitness. Rozpoczynając współpracę, z każdym podopiecznym przeprowadzam wywiad zdrowotny, wspólnie ustalamy cele   i priorytety, przeprowadzam testy fizjoterapeutyczne i pomiary składu ciała urządzeniem InBody. Dzięki temu treningi są jeszcze bardziej bezpieczne i skuteczne.

Działając w taki sposób zmieniam jakość życia i funkcjonowanie swoich podopiecznych, realizując jednocześnie ich cele poprawy sylwetki, kondycji czy dobrego samopoczucia równolegle z powrotem do pełnej sprawności i zdrowia. Chcesz i Ty poczuć się zdrowo? Zapraszam do współpracy.

Trening personalny Kowary, Karpacz.

 

Treningi indywidualne organizuję w zaprzyjaźnionych siłowniach i salach treningowych na terenie Karpacza, Kowar i okolicy. Możliwe są również treningi na zewnątrz (placach treningowych, boiskach, szlakach itp ) a także w domu klienta  – w zależności od możliwości, potrzeb i upodobań ćwiczącego.

Ceny treningów ustalane są indywidualnie. Skontaktuj się ze mną, wszystko ustalimy na pierwszym spotkaniu. Zapraszam.

Plan treningowy

Jeśli masz jakieś doświadczenie w treningu i chcesz ćwiczyć sam/a ale nie do końca wiesz jak to proponuję pakiet w cenie 400 zł.
W pakiecie otrzymasz:

  • plan treningowy
  • jeden instruktażowy trening
  • pomiar masy i składu ciała profesjonalnym urządzeniem InBody wraz z analizą wyniku
  • konsultację żywieniową

„Jeśli uważasz, że dobre samopoczucie jest drogie, spróbuj choroby”.  

Trening personalny – Jego zalety

Trening personalny to indywidualnie dostosowane zajęcia z wykwalifikowanym trenerem, który skupia się na Twoich unikalnych potrzebach, celach i możliwościach fizycznych. Trener personalny nie tylko motywuje, ale również zapewnia, że każde ćwiczenie wykonujesz poprawnie i bezpiecznie, co jest kluczowe dla uniknięcia kontuzji oraz dla maksymalizacji efektów treningowych.

Każda sesja treningowa jest zaplanowana i dopasowana, aby odpowiadać Twoim indywidualnym celom, takim jak poprawa kondycji, redukcja masy ciała, wzmocnienie mięśni czy poprawa ogólnego samopoczucia. Trener personalny pomoże Ci również w opracowaniu planu żywieniowego oraz doradzi w kwestiach dotyczących zdrowego stylu życia.

Wybierając trenera personalnego, warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie, kwalifikacje oraz podejście do klienta. Dobre dopasowanie między trenerem a klientem może znacznie zwiększyć motywację i skuteczność treningu.

Podsumowanie: Trening personalny to skuteczny sposób na osiągnięcie swoich celów fitnessowych. Dzięki współpracy z doświadczonym trenerem, możesz szybciej zobaczyć wyniki, uniknąć kontuzji i utrzymać wysoki poziom motywacji. Jeśli zastanawiasz się, czy trening personalny jest dla Ciebie, umów się na pierwsze spotkanie i odkryj, jak może on zmienić Twoje podejście do ćwiczeń i zdrowego trybu życia.

Moją pasją jest ruch i zdrowy styl życia – chcę nią zarażać innych.

Serdecznie zapraszam  do kontaktu ze mną.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się ze mną